Nowy Rok, Nowa Pomysła, czyli „Genetyk wśród Ludzi”

Koniec 2016-ego zastał mnie romyślającego nad kilku sprawami, szczególnie z perspektywy pojawiających sie tu i ówdzie na fr.org pytań o grevelowanie i przełajacje, oraz związane z tym klamoty.

W przypływie przebłysku-pomysłu, pod natchnieniem Prezesoskiej akcji „Pożycz PackMan’a na Lato”, postanowiłem zutylizować zalegającego gdzieś tam u Dawida na szafie, w przedsionku, mojego Digest‚a i zorganizować akcję „Genetyk wśród Ludzi”.

Najpier kilka słów wprowadzenia.

 

Oto Genetyk, czyli współczesny Dirt Drop Bar ze stajni Genetic Bikes .

31861503241_e57556aa68_o

Dokładniej mówimy o tym konkretnym kierowniku: Genetic Digest

Fajna fota z Bear Bones Bikepacking

digest1

Osobiscie uważam, że Genetyk (i jego klony w postaci Koga Beachracer , Finna Gravel Series lub Velo Orange Dajia Far Bar ) to najlepszy, dostępny na rynku Dirt Drop Bar. Pobija on wszystkie inne wyroby, nawet te kilkakrotnie droższe, ze względu na szerokość oraz ergonomiczne przeciw-gięcia. Gdyby tak jeszcze drop tej kierownicy był nieco mniejszy byłby to produkt idealny 😀

… ale to oczywiście moje, osobiste zdanie :p

Swoje doświadczenie z Genetykiem opieram na wypadach szosowych , jak również bardziej (zdecydowanie bardziej ]:-> ) terenowo . Dodawszy do tego statyczne porównanie z Myszowatą (Genetyk vs Midge) oraz generalny odbiór na ŚP Myszereju (Finna Gravel Series) jak mi się zdawa mam dość dobre pojęcie o tym czego można oczekiwać od tego kierownika.

… subiektywnie ofkors 🙂

Dlatego pomysł na akcję… Tymbardziej, że Dirt Drop Bar to specyficzna kierownica, do specyficznych zadań i napewno nie każdemu odpowiadająca.

Jak zatem to-to miałoby wyglądać?

Chętni do testu otrzymywaliby na czas jakiś (do ustalenia indywidualnie ) kierownicę Genetic Digest o szerokości 480mm wraz z neutralną kolorystycznie owijką na podłożu silikonowym, która umożliwia wielokrotną zmianę zestawu rower/klamki/kable/mostek bez szarpania się z klejem i upapraną kierownicą.

Jakie są koszty takiego testu?

Jedyne koszty to cena wysyłki kierownika wraz z owijką  plus okraszona fotami relacja, która zostanie obublikowana na Krzywym Kole w serii (mam nadzieję…) artów pod wspólnym tytułem „Genetyk wśród Ludzi”.

 

Chętnych proszę o zgłaszanie się pod adresem mailowym Krzywego Koła

Można również łapać mnie na PRV przez FR.org

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Genetyk wśród Ludzi i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Nowy Rok, Nowa Pomysła, czyli „Genetyk wśród Ludzi”

  1. Marcin loba pisze:

    Gdzie kupic taką kiere

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s